TR3E477K6R3C0100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 84
Samankaltainen
Samankaltainen
Varastossa: 732
Varastossa: 332
Varastossa: 885
Varastossa: 874
KEMET
470 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 100mOhm