TH3D156K035F0700 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
15 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 700mOhm
TH3D156K035F0700
DigiKeyn tuotenumero
TH3D156K035F0700-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TH3D156K035F0700
Kuvaus
CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TH3D156K035F0700 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapasitanssi
Valmistajan kokokoodi
D
Toleranssi
±10%
Luokitukset
AEC-Q200
Jännite – nimellinen
35 V
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Tyyppi
Valettu
Luokka
Autoteollisuus
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
700mOhm