TH3B225M020C3500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2.2 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 20 V 1411 (3528 metrinen) 3,5Ohm
TH3B225M020C3500
DigiKeyn tuotenumero
TH3B225M020C3500-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TH3B225M020C3500
Kuvaus
CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TH3B225M020C3500 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapasitanssi
Valmistajan kokokoodi
B
Toleranssi
±20%
Luokitukset
AEC-Q200
Jännite – nimellinen
20 V
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Tyyppi
Valettu
Luokka
Autoteollisuus
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3,5Ohm