T55V107M6R3C0045 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Sprague
Varastossa: 700
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 22 031
Tekniset tiedot
KEMET
Varastossa: 8 920
KEMET
Vishay Polytech
Varastossa: 935
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
100 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 45mOhm @ 100kHz