T55V107M016C0050
DigiKeyn tuotenumero
718-2109-2-ND - Rullattu teippi (TR)
718-2109-1-ND - Cut Tape (CT)
718-2109-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T55V107M016C0050
Kuvaus
CAP TANT POLY 100UF 16V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 50mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T55V107M016C0050 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
V
Jännite – nimellinen
16 V