T55D157M016C0040
DigiKeyn tuotenumero
718-T55D157M016C0040TR-ND - Rullattu teippi (TR)
718-T55D157M016C0040CT-ND - Cut Tape (CT)
718-T55D157M016C0040DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T55D157M016C0040
Kuvaus
T55D157M016C0040
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 40mOhm @ 100kHz
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Kapasitanssi
150 µF
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Jännite – nimellinen
16 V