T55B156M020C0070
DigiKeyn tuotenumero
718-2091-2-ND - Rullattu teippi (TR)
718-2091-1-ND - Cut Tape (CT)
718-2091-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T55B156M020C0070
Kuvaus
CAP TANT POLY 15UF 20V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 20 V 1411 (3528 metrinen) 70mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T55B156M020C0070 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
15 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
20 V