T52M1227M025C0070 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | T52M1227M025C0070 |
Kuvaus | PRELIMINARY T52227M025M12T0070 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 83 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 25 V 2924 (7361 metrinen) 70mOhm @ 100kHz |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 70mOhm @ 100kHz |
Valmistaja Vishay Sprague | Toimintalämpötila -55°C – 85°C |
Sarja | Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 2924 (7361 metrinen) |
Kapasitanssi 220 µF | Koko/mitat 0,287" pit. x 0,236" lev. (7,30mm x 6,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,079" (2,00mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Valmistajan kokokoodi M1 |