595D477X06R3D2T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Varastossa: 12
Samankaltainen
470 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 130mOhm
595D477X06R3D2T
DigiKeyn tuotenumero
595D477X06R3D2T-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
595D477X06R3D2T
Kuvaus
CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
595D477X06R3D2T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
130mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,295" pit. x 0,169" lev. (7,50mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
6.3 V