595D107X9020D2T
DigiKeyn tuotenumero
718-595D107X9020D2TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
718-595D107X9020D2TCT-ND - Cut Tape (CT)
718-595D107X9020D2TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
595D107X9020D2T
Kuvaus
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Tarkka kuvaus
100 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 20 V 2917 (7343 metrinen) 180mOhm
EDA/CAD-mallit
595D107X9020D2T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
180mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,295" pit. x 0,169" lev. (7,50mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±10%
Jännite – nimellinen
20 V