595D107X0016D2T
DigiKeyn tuotenumero
718-1005-2-ND - Rullattu teippi (TR)
718-1005-1-ND - Cut Tape (CT)
718-1005-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
595D107X0016D2T
Kuvaus
CAP TANT 100UF 20% 16V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 140mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
595D107X0016D2T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
140mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,295" pit. x 0,169" lev. (7,50mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
16 V