594D157X0016D2T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
150 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 85mOhm
594D157X0016D2T
DigiKeyn tuotenumero
594D157X0016D2T-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
594D157X0016D2T
Kuvaus
CAP TANT 150UF 20% 16V 2917
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
594D157X0016D2T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
85mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,295" pit. x 0,169" lev. (7,50mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
16 V