594D107X9010B2T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 1 678
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 780
100 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 10 V 1611 (4028 metrinen) 250mOhm
594D107X9010B2T
DigiKeyn tuotenumero
594D107X9010B2T-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
594D107X9010B2T
Kuvaus
CAP TANT 100UF 10% 10V 1611
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
594D107X9010B2T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1611 (4028 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,110" lev. (4,00mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,087" (2,20mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
10 V