593D476X9020D2TE3
DigiKeyn tuotenumero
718-593D476X9020D2TE3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
718-593D476X9020D2TE3CT-ND - Cut Tape (CT)
718-593D476X9020D2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
593D476X9020D2TE3
Kuvaus
CAP TANT 47UF 10% 20V 2917
Tarkka kuvaus
47 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 20 V 2917 (7343 metrinen) 200mOhm
EDA/CAD-mallit
593D476X9020D2TE3 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
20 V