593D336X9010B2TE3
DigiKeyn tuotenumero
718-593D336X9010B2TE3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
718-593D336X9010B2TE3CT-ND - Cut Tape (CT)
718-593D336X9010B2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
593D336X9010B2TE3
Kuvaus
CAP TANT 33UF 10% 10V 1411
Tarkka kuvaus
33 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 10 V 1411 (3528 metrinen) 600mOhm
EDA/CAD-mallit
593D336X9010B2TE3 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
600mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,11mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
10 V