593D156X96R3A2TE3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
Suora
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
15 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 6.3 V 1206 (3216 metrinen) 2Ohm
6032-28 (EIA)
593D156X96R3A2TE3
DigiKeyn tuotenumero
593D156X96R3A2TE3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
593D156X96R3A2TE3
Kuvaus
CAP TANT 15UF 10% 6.3V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
593D156X96R3A2TE3 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
2Ohm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
A
Jännite – nimellinen
6.3 V