592D336X06R3S2T13H on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
33 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 6.3 V 1206 (3216 metrinen) 1,3Ohm
592D336X06R3S2T13H
DigiKeyn tuotenumero
592D336X06R3S2T13H-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
592D336X06R3S2T13H
Kuvaus
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
592D336X06R3S2T13H -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,3Ohm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
S
Jännite – nimellinen
6.3 V