592D108X96R3R2T20H
DigiKeyn tuotenumero
718-1406-2-ND - Rullattu teippi (TR)
718-1406-1-ND - Cut Tape (CT)
718-1406-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
592D108X96R3R2T20H
Kuvaus
CAP TANT 1000UF 10% 6.3V 2824
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 6.3 V 2824 (7260 metrinen) 200mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
592D108X96R3R2T20H -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2824 (7260 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,236" lev. (7,20mm x 6,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
R
Jännite – nimellinen
6.3 V