293D687X06R3E2TE3
DigiKeyn tuotenumero
718-1754-2-ND - Rullattu teippi (TR)
718-1754-1-ND - Cut Tape (CT)
718-1754-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
293D687X06R3E2TE3
Kuvaus
CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 500mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
293D687X06R3E2TE3 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
500mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,170" (4,32mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
E
Jännite – nimellinen
6.3 V