293D336X0004B2TE3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 3 370
Tekniset tiedot
Varastossa: 51
Samankaltainen
Samankaltainen
Suora
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
33 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 4 V 1411 (3528 metrinen) 2Ohm
293D336X0004B2TE3
DigiKeyn tuotenumero
293D336X0004B2TE3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
293D336X0004B2TE3
Kuvaus
CAP TANT 33UF 20% 4V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
293D336X0004B2TE3 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
2Ohm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,11mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
4 V