199D476X0010DXV1E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
47 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 10 V Säteittäinen
199D476X0010DXV1E3
DigiKeyn tuotenumero
199D476X0010DXV1E3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
199D476X0010DXV1E3
Kuvaus
CAP TANT 47UF 20% 10V RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
199D476X0010DXV1E3 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,236" halk. (6,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,460" (11,68mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
10 V