199D476X0010D2B1E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 279
Parannus
47 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 10 V Säteittäinen
199D476X0010D2B1E3
DigiKeyn tuotenumero
199D476X0010D2B1E3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
199D476X0010D2B1E3
Kuvaus
CAP TANT 47UF 20% 10V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
43 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
199D476X0010D2B1E3 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,236" halk. (6,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,400" (10,16mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
10 V