199D226X9020D2V1E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
22 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 20 V Säteittäinen
199D226X9020D2V1E3
DigiKeyn tuotenumero
199D226X9020D2V1E3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
199D226X9020D2V1E3
Kuvaus
CAP TANT 22UF 10% 20V RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
199D226X9020D2V1E3 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,236" halk. (6,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,400" (10,16mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
20 V