199D156X06R3B2V1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
15 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 6.3 V Säteittäinen
199D156X06R3B2V1
DigiKeyn tuotenumero
199D156X06R3B2V1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
199D156X06R3B2V1
Kuvaus
CAP TANT 15UF 20% 6.3V RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
199D156X06R3B2V1 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V