173D106X0025WE3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 25 V Aksiaalinen
173D106X0025WE3
DigiKeyn tuotenumero
173D106X0025WE3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
173D106X0025WE3
Kuvaus
CAP TANT 10UF 20% 25V AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
43 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
173D106X0025WE3 -mallit
Kategoria
Tyyppi
Valettu
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,345" pit. (4,57mm x 8,76mm)
Kapasitanssi
Valmistajan kokokoodi
W
Toleranssi
±20%
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Jännite – nimellinen
25 V