150D476X9020R2GE3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
47 µF Hermeettisesti tiivis Tantaalikondensaattorit 20 V Aksiaalinen
150D476X9020R2GE3
DigiKeyn tuotenumero
150D476X9020R2GE3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
150D476X9020R2GE3
Kuvaus
CAP TANT 47UF 10% 20V AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
39 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
150D476X9020R2GE3 -mallit
Kategoria
Tyyppi
Hermeettisesti tiivis
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 125°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,289" halk. x 0,686" pit. (7,34mm x 17,42mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
R
Jännite – nimellinen
20 V