150D225X9020A2BE3 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
2.2 µF Hermeettisesti tiivis Tantaalikondensaattorit 20 V Aksiaalinen
150D225X9020A2BE3
DigiKeyn tuotenumero
150D225X9020A2BE3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
150D225X9020A2BE3
Kuvaus
CAP TANT 2.2UF 10% 20V AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
150D225X9020A2BE3 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 125°C
Koko/mitat
0,135" halk. x 0,286" pit. (3,43mm x 7,26mm)
Toleranssi
±10%
Jännite – nimellinen
20 V