150D224X9010A2B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.22 µF Hermeettisesti tiivis Tantaalikondensaattorit 10 V Aksiaalinen
150D224X9010A2B
DigiKeyn tuotenumero
150D224X9010A2B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
150D224X9010A2B
Kuvaus
CAP TANT 0.22UF 10% 10V AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
39 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
150D224X9010A2B -mallit
Kategoria
Tyyppi
Hermeettisesti tiivis
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,135" halk. x 0,286" pit. (3,43mm x 7,26mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
A
Jännite – nimellinen
10 V