132B20102
DigiKeyn tuotenumero
132B20102-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
132B20102
Kuvaus
POT 1K OHM 2.75W WIREWOUND LIN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Kierresuojattu 2,75W Juotostappi
Kategoria
Säädön tyyppi
Käyttäjän määrittämä
Valmistaja
Vishay Spectrol
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Sarja
Kierto
340°
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Kierresuojattu
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Juotostappi
Resistanssi (ohmia)
1k
Aktuaattorityyppi
Uritettu
Toleranssi
±3%
Aktuaattorin pituus
0,875" (22,23mm)
Teho (wattia)
2,75W
Aktuaattorin halkaisija
0,2497" (6,34mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Holkin kierre
3/8-32
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kartio
Lineaarinen
Koko - runko
Pyöreä - 1,312" halk. (33,32mm)