TSM4YL103KR05
DigiKeyn tuotenumero
716-TSM4YL103KR05TR-ND - Rullattu teippi (TR)
716-TSM4YL103KR05CT-ND - Cut Tape (CT)
716-TSM4YL103KR05DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSM4YL103KR05
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Vishay Sfernice
Kierrosten lukumäärä
11.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Digi-Reel®
Resistiivinen materiaali
Cermet
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
10 kOhms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%