T73YE502KT20
DigiKeyn tuotenumero
716-1201-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T73YE502KT20
Kuvaus
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tarkka kuvaus
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T73YE502KT20 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
5 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,276" x 0,260" pinta (7,00mm x 6,60mm)
Toleranssi
±10%