T73YE104KT20
DigiKeyn tuotenumero
T73YE-100K-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T73YE104KT20
Kuvaus
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Vishay Sfernice
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
100 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,276" x 0,260" pinta (7,00mm x 6,60mm)
Toleranssi
±10%