PRV6SAABJXB25201KA
DigiKeyn tuotenumero
716-PRV6SAABJXB25201KA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PRV6SAABJXB25201KA
Kuvaus
POT 200 OHM 1.5W CERMET LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Cermet 1,5W PC-nastat
Kategoria
Kytkentöjen lukumäärä
1
Valmistaja
Vishay Sfernice
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±150ppm/°C
Pakkaustapa
Kotelo
Kierto
300°
Osan tila
Aktiivinen
Resistiivinen materiaali
Cermet
Resistanssi (ohmia)
200
Terminointityyppi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Aktuaattorityyppi
Uritettu
Teho (wattia)
1,5W
Aktuaattorin pituus
0,866" (22,00mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Aktuaattorin halkaisija
0,125" (3,18mm)
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Ominaisuudet
Tiivistetty
Koko - runko
Pyöreä - 0,500" halk. (12,70mm)