VLMU3510-365-130
DigiKeyn tuotenumero
VLMU3510-365-130TR-ND - Rullattu teippi (TR)
VLMU3510-365-130CT-ND - Cut Tape (CT)
VLMU3510-365-130DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VLMU3510-365-130
Kuvaus
LED UV 367NM 700MA SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ultravioletti (UV) Emitteri 367nm 4V 700mA 160mW/sr @ 350mA 130° 2-SMD, ei johtoa, avoin juotoskohta
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
4V
Valmistaja
Vishay Semiconductor Opto Division
Katselukulma
130°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Orientaatio
Näkymä ylhäältä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tyyppi
Ultravioletti (UV)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
700mA
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa, avoin juotoskohta
Säteilyintensiteetti (Ie) min. @ If
160mW/sr @ 350mA