VDMY10C0
DigiKeyn tuotenumero
751-VDMY10C0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
751-VDMY10C0CT-ND - Cut Tape (CT)
751-VDMY10C0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VDMY10C0
Kuvaus
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL YLW 10SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LED merkit ja numerot Keltainen 7 segmenttiä 1 Merkki Yhteiskatodi 2V 20mA 0,591" kork. x 0,386" lev. x 0,124" syv. (15,00mm x 9,80mm x 3,15mm) 10-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VDMY10C0 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Yhteinen nasta
Yhteiskatodi
Valmistaja
Vishay Semiconductor Opto Division
Väri
Keltainen
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - testi
20mA
Osan tila
Aktiivinen
Millikandelaluokitus
2,75mcd
Merkkien lukumäärä
1
Aallonpituus - huippu
588nm
Koko/mitat
0,591" kork. x 0,386" lev. x 0,124" syv. (15,00mm x 9,80mm x 3,15mm)
Tehohäviö (maks.)
70mW
Numeron/kirjaimen koko
0,39" (10,00mm)