T55B106M035C0200
DigiKeyn tuotenumero
3581-T55B106M035C0200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3581-T55B106M035C0200CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T55B106M035C0200
Kuvaus
CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 35 V 1411 (3528 metrinen) 200mOhm @ 100kHz
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm @ 100kHz
Valmistaja
Vishay Polytech
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
10 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
35 V