T51V337M2R5C0040
DigiKeyn tuotenumero
3581-T51V337M2R5C0040TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3581-T51V337M2R5C0040CT-ND - Cut Tape (CT)
3581-T51V337M2R5C0040DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T51V337M2R5C0040
Kuvaus
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 2.5 V 2917 (7343 metrinen) 40mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
330 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
V
Jännite – nimellinen
2.5 V
Ominaisuudet
Autoteollisuus
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100kHz