T51D685M035C0120
DigiKeyn tuotenumero
3581-T51D685M035C0120TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3581-T51D685M035C0120CT-ND - Cut Tape (CT)
3581-T51D685M035C0120DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T51D685M035C0120
Kuvaus
CAP TANT POLY 6.8UF 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.8 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 120mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
6.8 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
35 V
Ominaisuudet
Autoteollisuus
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
120mOhm @ 100kHz