T51D157M016C0065
DigiKeyn tuotenumero
3581-T51D157M016C0065TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3581-T51D157M016C0065CT-ND - Cut Tape (CT)
3581-T51D157M016C0065DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T51D157M016C0065
Kuvaus
POLYMER AUTOMOTIVE CAP (AEC Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 65mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Vishay Polytech
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
150 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
16 V
Luokitukset
AEC-Q200
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
65mOhm @ 100kHz