VS-VSKDS409/150
DigiKeyn tuotenumero
112-VS-VSKDS409/150-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-VSKDS409/150
Kuvaus
DIODE MOD SCHOTTKY 150V ADDAPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 150 V 100A Runkokiinnitys ADD-A-PAK (3)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.03 V @ 200 A
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
6 mA @ 150 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
ADD-A-PAK (3)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
ADD-A-PAK®
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
100A