VS-T70HFL20S02
DigiKeyn tuotenumero
T70HFL20S02-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-T70HFL20S02
Kuvaus
DIODE STANDARD 200V 70A D55
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 70A Runkokiinnitys D-55
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VS-T70HFL20S02 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
200 ns
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 200 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
D-55
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
70A