VS-E4TU2006FP-N3
DigiKeyn tuotenumero
VS-E4TU2006FP-N3GI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-E4TU2006FP-N3
Kuvaus
DIODE STANDARD 600V 20A TO2202
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 600 V 20A Läpivientiaukko TO-220-2, täysi pakkaus
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
61 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
15 µA @ 600 V
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-2, täysi pakkaus
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
600 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
20A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.63 V @ 20 A