VS-60EPF10-M3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
IXYS
Varastossa: 318
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
STMicroelectronics
Varastossa: 380
Diodit 1000 V 60A Läpivientiaukko TO-247AC-2L
VS-60EPF10-M3
DigiKeyn tuotenumero
VS-60EPF10-M3GI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-60EPF10-M3
Kuvaus
DIODE STANDARD 1000V 60A TO247AC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
480 ns
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 1000 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1000 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247AC-2L
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
60A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.4 V @ 60 A