VS-3C10ET12S2L-M3
DigiKeyn tuotenumero
112-VS-3C10ET12S2L-M3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-VS-3C10ET12S2L-M3CT-ND - Cut Tape (CT)
112-VS-3C10ET12S2L-M3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-3C10ET12S2L-M3
Kuvaus
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO263AB
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 10A Kiinnitys pintaan TO-263AB (D2PAK)
Kategoria
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
0 ns
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
60 µA @ 1200 V
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi @ Vr, F
38pF @ 800V, 1MHz
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Valmistajan laitepakkaus
TO-263AB (D2PAK)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 10 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C