VS-30BQ100HM3/9AT
DigiKeyn tuotenumero
112-VS-30BQ100HM3/9ATTR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-VS-30BQ100HM3/9ATCT-ND - Cut Tape (CT)
112-VS-30BQ100HM3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-30BQ100HM3/9AT
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 3A Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 100 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
115pF @ 5V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AB (SMC)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
790 mV @ 3 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)