VS-15ETH06FP-N3
DigiKeyn tuotenumero
VS-15ETH06FP-N3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-15ETH06FP-N3
Kuvaus
DIODE STANDARD 600V 15A TO2202
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 600 V 15A Läpivientiaukko TO-220-2, täysi pakkaus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VS-15ETH06FP-N3 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
29 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 600 V
Pakkaustapa
Putki
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-2, täysi pakkaus
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
600 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
2.2 V @ 15 A