VS-15ERH02HM3/I | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | VS-15ERH02HM3/I |
Kuvaus | RECTIFIER, FRED, 15A, 200V, HYPE |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 200 V 15A Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna DFN6546A |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Käänteinen elpymisaika (trr) 28 ns |
Sarja | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 1 µA @ 200 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Aktiivinen | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Teknologia | Asennustyyppi |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 200 V | Pakkaus / kotelo |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 15A | Valmistajan laitepakkaus DFN6546A |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1.1 V @ 15 A | Toimintalämpötila - liitos -55°C – 175°C |