VS-12CTQ045PBF on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 7 639
Tekniset tiedot
Samankaltainen
IXYS
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 954
STMicroelectronics
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 45 V 6A Läpivientiaukko TO-220-3
VS-12CTQ045PBF
DigiKeyn tuotenumero
12CTQ045PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-12CTQ045PBF
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 45V 6A TO-220-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VS-12CTQ045PBF -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
600 mV @ 6 A
Valmistaja
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
800 µA @ 45 V
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
45 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
6A