VS-10ETF12S-M3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 1 062
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit 1200 V 10A Kiinnitys pintaan TO-263AB (D2PAK)
VS-10ETF12S-M3
DigiKeyn tuotenumero
VS-10ETF12S-M3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-10ETF12S-M3
Kuvaus
DIODE STANDARD 1200V 10A TO263AB
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
310 ns
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 1200 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263AB (D2PAK)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.33 V @ 10 A