VS-10ERH02HM3/I
DigiKeyn tuotenumero
112-VS-10ERH02HM3/ITR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-VS-10ERH02HM3/ICT-ND - Cut Tape (CT)
112-VS-10ERH02HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-10ERH02HM3/I
Kuvaus
RECTIFIER, FRED, 10A, 200V, HYPE
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 10A Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna DFN6546A
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
25 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Valmistajan laitepakkaus
DFN6546A
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 10 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C